Adana Havaalanı Transfer

Adana Havaalanı Osmaniye Düziçi Transfer Fiyatları

Adana Osmaniye Düziçi Binek Araç Transfer

Binek Araç 1-3 Yolcu Kapasiteli

Adana'dan en ekonomik Osmaniye Düziçi transfer seçeneğini tercih edin.

Tek Yön

Adana Osmaniye Düziçi Mercedes Vito Transfer

Mercedes Vito 1-8 Yolcu Kapasiteli

Adana havaalanı Osmaniye Düziçi ulaşımlarınızın en konforlu seçeneği Mercedes Vito ile tanışın.

Tek Yön

Adana Osmaniye Düziçi Minibüs Transfer

Mercedes Sprinter 1-17 Yolcu Kapasiteli

Adana'dan Osmaniye Düziçi geniş gruplar içinen ideal ulaşım seçeneği minibüs transfer.

Tek Yön

Servet değerindeki pahalı lüks araçları, kiralama seçenekleriyle kullanma fırsatı elde edebilirsiniz. Adana Osmaniye Düziçi transfer kategorisindeki araçlarımız, hayalinizi süsleyen özel araçlardır. Lüks şoförlü araçlarımızla Düziçi'nin güzelliklerini gezebilirsiniz. Şehir merkezine 32 km uzaklıktaki İlçe, kaplıcasıyla ünlü. Ayrıca Abbasi Halifesi Harun Reşid'in yaptırdığı kale de burada. Berke barajı da gezilecek yerler arasında.

 İş dünyasında veya turizm dünyasında misafirlerin özel bir şekilde karşılanmasını istiyorsanız, bizi arayın. Turist kafilelerini Uber tarzı Vito-Mercedes ile karşılıyoruz. Lüks, konforlu ve özel iç dizayn özelliklerine sahip modelli araçlarımız, deneyimle şoför elemanlarımıza emanettir. Şoförlerimiz trafik kurallarına riayet ederek, güvenli bir şekilde istediğiniz adrese taşıma hizmeti gerçekleştiriyor.

 Kullanım kalitesi üst seviyede olan lüks Mercedes’ler, filomuzun göz bebeğidir. Ayrıca dünyaca ünlü bir çok lüks araç markası da filomuzda sizleri bekliyor. Minibüs, hatcback, sedan, binek ve uber tarzı araçlar sizler için kiraya veriliyor.