Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Adana Havaalanı Transfer

   10 yılı aşkın süredir Adana Şakirpaşa havalimanı çıkışınızda sizleri ister şehir içersinde isterseniz bölgemizde bulunan diğer iller olan Mersin, Osmaniye, Hatay, Kayseri ve Kahramanmaraş 'a en uygun ve konforlu ulaşımınızı sağlıyoruz. Adana havalimanına gelen misafirlerimizi bölgenin en geniş portföyündeki VIP minibüs, lüks binek araç, Vip Mercedes Vito araçlar ile transfer taleplerini gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimizin taleplerini göz ardı etmeden bizlere ilettiği detayları tam anlamı ile yerine getirerek ister havalimanından adrese isterse adresten havaalanına transferlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. 

  Adana Şakirpaşa hava limanı çıkışında misafirlerimiz hiç bekletilmeden karşılanır, rezervasyon anından belirttiği araca yönlendirilir ve istedikleri noktaya konforlu ve güvenli transferleri gerçekleştirilir. Havaalanına gitmek isteyen misafirlerimiz diledikleri noktadan alınarak sizlere transfer hizmetlerimiz içersinde sunduğumuz tüm hizmetlerden faydalanarak ulaşımları sağlanır. Bölgenin en geniş transfer filosuna sahip olan Adana havaalanı transfer bireysel hizmetlerin dışında Kongre, Seminer, Fuar, Özel günlerinizde, Sanatçı karşılama, Ünlü isimlere, Resmi kurumlara ve Business toplantılarınızda sizlerin tüm ulaşım ihtiyaçlarında yüksek güven ile yerine getiriyoruz. Adnaa havalimanı protokol taşımacılıı konusunda geniş bir referans listesine sahip olan firmamız özel taleplerinizde özel güvenlik eşliğinde ve yol boyunca bizlere eşlik eden görevlilerle kordineli çalışarak konforlu bir yolculuk sunuyoruz.

  Firmamız hedeflediği gibi 10 yılı aşkın süredir bölgenin en kaliteli, en ucuz fiyatlı, en güvenli şirketi olmayı başardı. Sayısız misafirimizin ulaşımlarında yer alan Adana hava limanı transfer her yeni günve bir çok yeni misafirimize hizmet vermeye devam edecektir.