Adana Vip Transfer

Adana Vip Transfer
Adana Vip Transfer

Adana Vip Transfer

Adana vip transfer operasyonlarımızda uzman karşılama takımımız ve deneyimli şoförlerimiz ile, son model ve lüks, tam donanımlı Vip Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, Mercedes E250 ve Mercedes S350 serisi araçlarımız, Adana havalimanı çıkışlı ve dönüşlü transferlerde, Akdeniz Bölgesi'nde minimum 5 sene aktif olarak vip operasyonlarımızda araç kullanmış, protokol taşıma bilgisine hakim, en az B sürücü sınıfı ve daha üst seviye ehliyetlere sahip, SRC2 zorunlu sürücü yeterlilik belgesine sahip, psiko-teknik evraklı tecrübeli kaptanlarımız ile Adana vip transfer hizmetleri sunmaktayız.
 

Adana Havaalanı Vip Transfer Araçlarımız

Adana Havaalanı Vip Transfer hizmetlerimizde kullandığımız başlıca araçlarımız.
 
adana mercedes vito transferadana binek vip transferadana lüks araç vip transferadana mercedes sprinter vip transfer 9 kişi
 

Adana Vip Transfer Loksayonlarımız

Adana havaalanı vip transfer hizmetimizle, Adana havalimanı çıkışlı ve dönüşlü seyahatlerinizi daha konforlu ve güvenli hale getiriyoruz. Portföyümüzde yer alan birbirinden muhteşem farklı marka ve taşıma kapasitelerinde beğeninize sunulan tam donanımlı Vip minibüsler ve otomobiller siz değerli konuklarımıza huzurlu bir seyahat deneyimi sunuyor. Adana Havalimanı'nda uçağınızın inişine müteakip sizleri isminiz yazılı boardlar ile gelen yolcu terminalinde karşılayarak, gitmek istediğiniz noktaya konforlu, ekonomik ve güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz. Adana Havalimanı çıkışlı ve dönüşlü olmak üzere Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye, Kayseri, Niğde, Antalya, Ankara, Kahramanmaraş öncelikli olmak üzere, Türkiye'nin her noktasına Vip transferlerinizi uzman ekibimizle, özenle koordine ederek, ulaşımınızı en kaliteli biçimde gerçekleştiriyoruz.
 
Adana vip transfer hizmetlerimizde, konuklarımızın bizlerden beklentilerini ve nasıl memnun olacaklarının bilinciyle son model vip minibüs ve otomobiller, bölge yollarına hakim deneyimli kaptan şoförler ve 24 saat prensibiyle konuklarımızın bize ulaşması gerektiği anlarda, kesintisiz ulaşabileceği çağrı merkezimiz ve hızlı rezervasyon departmanımızla hizmet sunmaktayız. Siz değerli konuklarımıza kusursuz bir Adana VIP transfer hizmeti sunmamızdaki en önemli etken operasyonel takım uyumumuz ve birbiriyle sürekli iletişim halinde olan bir ekip ruhuyla çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. 

Adana vip transfer hizmetlerinde kullandığımız tam donanımlı Mercedes minibüslerimizi Adana vip araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında size özel hizmet verecek olan deneyimli kaptan şoförlerimiz eşliğinde ister saatlik ister günlük veya daha uzun süreli olarak kiralayabileceğinizi biliyor musunuz? Adana'nın en özel tasarıma sahip vip araç seçeneklerimiz ve sunduğumuz hizmetlere yönelik bilgi almak, soru sormak ya da rezervasyon yapmak için müşteri danışmanlarımızla yılın 365 günü kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.