Bir adresten diğer bir adrese şoförlü özel taşıma hizmetine transfer hizmeti denilmektedir. Havalimanından istediğiniz adrese lüks araçlarla taşıma hizmetini problemsiz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, deneyimli ve tecrübeli eleman kadrosu ile hizmet sunuyor.

 Transfer hizmetimizde misafirlerinizi havalimanında karşılıyoruz. Uçağın iniş saatinden önce çıkışta bekleyen deneyimli şoförlerimiz, misafirlerinizi istediğiniz adrese bırakıyor. Oteller için turist taşıma hizmeti sunan firmamız, lüks toplu taşıma araçlarıyla karşılama hizmeti sunuyor.

 Adana Osmaniye Sumbas transfer işlemi için filomuzdan istediğiniz aracı tercih edebilirsiniz. Merkeze 60 km uzaklıktaki bu ilçede Kalkan ve Çem kalesi gibi tarihi yerler bulunuyor. Merkez cami, Kardere köprüsü ve Badaş Yaylası, diğer gezilecek yerlerdir.  

 Etkili pratik ve deneyimli şoför ekibimiz, güvenli bir şekilde trafikte taşıma hizmeti sunuyor. Transfer sektöründe lüks araç kategorisinde isim yapmış araçlarımızı istediğiniz gibi kiralayabilirsiniz.