Kişiye özel otomobil, özgürce gezme imkanı sunar. Havalimanından istediğiniz adrese transfer hizmeti sunan firmamız, sizin için lüks araç kiralama hizmeti sunuyor. Mercedes marka aracın en çok tercih edilen modellerinden biri olan Vito, filomuzda sizleri bekliyor. Ayrıca hususi ve diğer lüks araç modelleri de kiralanabilir.

 Adresten adrese transfer hizmeti sunan şirketimiz, yılın her gününde aynı performansı sergiliyor. Adana Mersin Anamur transfer sektöründe istediğiniz transfer hizmetini bizimle bulabilirsiniz. Mamure kalesi, pullu tabiat parkı, Köşekbuku mağarası ve Anamurium antik kenti, Anamur'un gezilecek yerleridir.

 Misafir karşılama hizmeti, iş dünyasında prestij için önemlidir. Firmamız, nezaket kurallarına riayet eden özel şoförlerle ve konforlu araçlarla özel misafirlerinizi karşılıyor. Havalimanına uçak iniş saatinde giden özel şoförlerimiz, misafirinizin isminin yazdığı pankartla karşılama hizmeti sunuyor. Şoförlü veya şoförsüz araç kiralama işlemi için bizi her zaman arayabilirsiniz.