Taksi, otobüs veya diğer ulaşım seçenekleri, kişiye özel değildir ve istediğiniz konforu sunmamaktadır. Transfer hizmeti ise, kişiye özeldir ve konforlu özellikleri bir araya getirmektedir. Otomobil dünyasının önde gelen markalarından biri olan Mercedes, filomuzun en çok tercih edilen otomobilidir.

 Özellikle özel tasarım Vitolar, aile ve kafile gezilerinde tercih edilen seçeneklerdir. Özel şoförlerimiz, misafirlerinizi sizin yerinize havalimanından alıyor. İstediğiniz adrese transfer ediyor. Lüks yolculuğun keyfini bizimle çıkarabilirsiniz. Adana Kahramanmaraş Göksun transfer hizmeti için bizi her zaman arayabilirsiniz. Merkeze 90 km uzaklıktaki bu ilçede Göksun Höyük, gezilecek yerler arasındadır.

 Firmamız, şoför maaşını ödemektedir. Şoförlü araç kiralamada şoföre ayrı bir ücret ödemiyorsunuz. Aracın bütün masrafı yine firmamıza aittir. Trafik cezası veya park cezası gibi masraflar firmamıza aittir. Siz sadece kiralama ücreti ödüyorsunuz. Uygun fiyata konforlu bir yolculuk için bizi aramanız yeterlidir.