Adana Havaalanı Transfer

Adana Havaalanı Çukurova Bölgesel Havaalanı Transfer Transfer Fiyatları

Adana ve Mersin için ortak kullanımına açılacak olan Çukurova bölgesel havaalanı transfer ofisimiz günün her saati sizlere hizmet vermektedir. Ülkemizin ikinci büyük havalimanı olması planlanan Çukurova havaalanı 30 milyon kapasitesi ile bölgemizde önemli bir nokta olacak. Çukurova transfer taleplerinize uygun fiyatlı ulaşım seçeneklerine hızlıca ulaşarak rezervasyon yapın konforlu seyahat edin.

Çukurova Havaalanı Transfer

Adana havaalanı transfer hizmetlerimiz yeni çukurova bölgesel havalimanı'nda da sürecektir. Misafirlerimize en uygun fiyatlı ulaşım seçeneklerini kesintisiz sunmaya devam edeceğiz. Çukurova havaalanı Adana transfer hizmetimiz ve Çukurva havaalanı Mersin transfer hizmetimiz en popüler hizmetlerimiz haline gelicektir. Transfer araç filomuzda son model binek, minibüs ve vip minibüs seçeneklerimizden birisini tercih ederek dilediğiniz noktalara kolayca seyahat edeceksiniz. Adana havaalanı transfer yeni havalimanı projesi ile birlikte shuttle ulaşım hizmeti, Çukurova havaalanı Adana shuttle servis, Çukurova havalimanı Mersin shuttle servis olarak iki farklı yöne ulaşım fırsatları sunacağız.

Çukurova Bölgesel Havaalanı Nerede? Nasıl Ulaşırım?

Adana ve MErsin illerine hizmet verecek olan Çukurova bölgesel havalimanı diğer anılan adı ile Yenice havaalanı Mersin Tarsus ilçesi Yenice bölgesinde bulunmaktadır. Yenice havaalanı transfer firmaları arasında yer alarak şubemiz havaalanı çıkışında konumlandırılacaktır. Çukurova havaalanı ulaşım için Adana'dan şu an planlanan bir toplu taşıma aracı bulunmuyor. Çukurova bölgesel havalimanı Adana şehir merkezine 40 dakika ve 35 km uzaklıktadır. Diğer adı ile Tarsus Yenicen havaalanı Mersin şehir merkezi 50 km yaklaşık 1 saatlik uzaklıktadır. Çukurova bölgesel havaalanına Adana'dan ve Mersin'den D400 karayolunu kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.