Adana Transfer

Adana Transfer

Adana transfer; Şakirpaşa havalimanı dış hatlar ya da iç hatlara gelen yolcularımız için sunduğumuz ulaşım hizmetidir. Adana transfer için Şakirpaşa havalimanı içerisindeki ofisimizde sizlere hizmet vermekteyiz. Dış hatlar ya da iç hatlara gelen misafirlerimiz ister geldikleri an ofisten ya da gelmeden önce rezervasyon yaptırarak hizmetlerimizde yararlanabilirler.

Sizler için Adana transfer hizmetlerimizi kolay ulaşılır olması için 7/24 bize ulaşabileceğiniz ofis, telefon ve web sitemiz bulunmaktadır. Adanahavaalanitransfer.com internet sitemizde bulunan rezervasyon sistemini kullanarak kolayca ulaşmak istediğiniz nokta için hizmeti talep edebilirsiniz. Adana transfer sizlere ekonomik, vip ya da gruplara özel ulaşım araçlarını tahsis eden bir firmadır. Adana transfer danışmanlarımız günün her saati en uygun ulaşım seçeneği sizlere sunmaktadır. Danışmanlarımızdan en uygun seyahat planını ve transfer aracı hakkında bilgi alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Adana Transfer Hizmetleri Hangi Araçlarla Yapılmaktadır?

Siz misafirlerimize Adana transfer hizmetlerimizi özel binek araçlar, minibüs ve vip araçlarımız ile sağlamaktayız. Şakirpaşa havalimanında hizmet vermekte olan firmamız ihtiyaç duyulan kişi sayısı, ulaşım rahatlığı, mesafe uzaklığı gibi ayrıntılar göz önüne alınarak hizmet kalitesini ortaya koymak için elimizden geleni yapıyoruz.

 1. Ford Focus ve ya benzeri binek transfer aracı
 2. Volkswagen Passat ya da benzeri transfer aracı
 3. Mercedes E-Class lüks transfer aracı
 4. Mercedes S-Class lüks transfer aracı
 5. Mercedes Vito Standart Donanım transfer aracı
 6. Mercedes Vito VIP Donanım transfer aracı
 7. Mercedes Sprinter Standart Donanım transfer aracı
 8. Mercedes Sprinter VIP Donanım transfer aracı
 9. 30 Yolcu kapasiteli Midibüs Standart Donanım transfer aracı
 10. Mercedes Travego 46 Yolcu Kapasiteli Standart Donanım transfer aracı

Adana Transfer Hizmetleri Hangi Bölgelere Ulaşım Sağlamaktadır?

Siz misafirlerimiz için Adana transfer hizmetleri ülkemizin her noktasına hatta izinleri alınması durumunda uluslar arası ulaşım imkanı sunmaktadır. İster yakın ister uzak mesafe ulaşım ihtiyaçları özenle ve itina ile karşılanmaktadır. Şakirpaşa havalimanında hizmet vermekte olan ve Mersin, Gaziantep, Kayseri ya da Aklınıza gelen her yere ulaşım ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden Adana transfer misafirlerinin isteklerine istinaden en doğru ve en güvenli seyahat rotasını izlemektedir. Bölgemiz itibari ile popüler olan birkaç farklı şehirler arası transfer noktası vardır. Bunların içinde;

 • Adana Mersin transfer
 • Adana Hatay transfer
 • Adana Gaziantep transfer
 • Adana Kayseri transfer
 • Adana Niğde transfer
 • Adana Ankara transfer
 • Adana İzmir transfer
 • Adana İstanbul transfer
 • Adana Bursa transfer
 • Adana Bodrum transfer
 • Adana Şanlıurfa transfer
 • Adana Diyarbakır transfer

başta olmak üzere bir çok farklı ulaşım noktası bulunmaktadır. Sizlerinde seyahat rotası neresi olursa olsun ister tek isterseniz aileniz ya da arkadaşlarınız ile konforlu ve güvenli seyahat planlayıcısı Adana transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Adana Transfer Hizmet Fiyatları Ne Kadar?

Şakirpaşa havalimanında hizmet veren Adana transfer firmamız siz misafirleri için deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaktadır. Firmamız çalışanları özenle seçilmiş ve itina ile eğitilmiş olup gayet güvenilir ve kibar insanlardan oluşmaktadır.

Kaliteli, bakımları düzenli olarak yapılan, özenle temizlenen araçlarımız siz misafirlerimize Adana transfer hizmeti almak sizlere için en doğru bir karar olacaktır. Adana transfer araç kullanmak istemeyen, bölgeyi bilmeyen ya da uzun seyahatlerde dinlenmek isteyen misafirlerimize özel sunduğumuz bir hizmettir. Ulaşım ücretleri konusunda daha detaylı bilgi için danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Adana transfer fiyatları çevre iller için kampanyalı olarak şehirlerarası ulaşım sağlamaktayız. Adana transfer fiyatları hesaplanırken dikkat edilenler başlıca olarak;

 • Araç giderleri
 • Şoförlük hizmet bedeli
 • Akaryakıt giderleri
 • Seyahat süresi
 • Ücretli geçiş bedelleri
 • Yurtdışı transferler için geçiş ücretleri ve harçlar

ücretlendirmeyi belirleyen giderlerdir. Seyahatiniz başlamadan bu gideler hesaplanarak tek bir Adana transfer seyahat ücreti talep edilir. Seyahatiniz süresince sizlerden ek bir ücret talep edilmez. Seyahat süresi içersinde yaptığınız değişiklikler seyahat danışmanlarımız tarafından yeniden ücretlendirilip sizlerin onayına sunulmaktadır.