Adana Havaalanı Transfer

blog-img
Havaalanı Transfer Vip Transfer Havalimanı Transfer

Adana 'dan Mersin 'e Nasıl Giderim ?

2019-04-30 21:08:37

   

   Mersin ve Adana komşu iller olması dışında bölgede bulunan havalimanı (ADA ) Adana’da bulunması bu güzel iki Akdeniz şehrini bir birine bağlayan diğer bir etkendir. Sizlerde havalimanı kullanarak ulaşım sağlıyorsanız ve Mersin’e nasıl gidebilirim diyorsanız Adana Şakirpaşa havaalanı inişinizde bir çok yolu kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Mersin’den Adana havalimanına ulaşım için yine bu yolları tercih edebilirsiniz. Adana ve Mersin illeri arasında iki farklı yol bulunmaktadır, bunlardan birisi D400 karayolu 65 km uzunlukta bir yolculuk sizleri beklemektedir. D400 karayolu kullanarak Adana’dan Mersin’e gidecekseniz yada tersi yönde bir seyahat düşünüyorsanız trafiği ve trafik ışıklarını göz önünden bulundurmanızı tavsiye ederiz. İkinci bir yol olarak Adana Mersin otoyolunu kullanabilirsiniz trafiğin ve trafik ışıklarının bulunmadığı bu yol 85 km ve yaklaşık 1 saatlik yolculuk yapmanız gerekmektedir.  Adana’dan Mersin’e yada Mersin’den Adana’ya nasıl giderim sorunun cevabına gelelim ;

  1. Taksi ile yolculuk

  Adana havalimanı taksi yada Mersin şehrinde bulunan taksiler ile iki ile arasında yolculuk yapabilirsiniz. Ulaşım ücretleri konusuna gelirsek farklılık gösterse de genelde yüksek olması son tercih olmaktadır. Adresinizden havalimanına yada adrese ulaşmak için en kolay yol olmasından dolayı firmamız olarak Adana havalimanı taksi hizmeti altında binek transfer hizmetlerimiz hem ekonomik hem de dilediğiniz adrese ulaşırken daha konforlu bir seyahat fırsatı sunmaktadır.

  1. Havaş ile yolculuk

   Popüler ekonomik bir ulaşım biçimi olan havaş Adana havalimanı’ndan sizleri kendileri belirlediği Mersin duraklarına yada bu duruklardan Şakirpaşa havaalanına yolculuk yapabilirsiniz. Toplu olarak yapacağınız yolculuklar için otobüs kalkış saatlerini ve duraklarını bilmeniz gerekmektedir. Uçuş saatlerinize göre çok erken olabilecek bu saatler sizler ekonomik bir yolculuk yapmak isterken yorucu bir seyahat yapabilirsiniz. Bu gibi etkenleri iyi planlamanız gerekmektedir.

  1. Otobüs ile yolculuk

   Şehirler arası otobüs veya minibüs ile seyahat yolunu tercih edecekseniz doğruca havalimanına gitmediğini bilmeniz gerekmektedir. Otogar veya minibüsler için farklı duraklar kullanılan ulaşım yolu Şakirpaşa hava limanından direk olarak ulaşım sunmamaktadır. Bu yolu tercih edecek misafirlerimiz öncelikle otogara ulaşması gerekmektedir, uygun fiyatlı bu yolculuk günün her saati alamayacağınız bir hizmettir.

  1. Tren ile yolculuk

   Adana ve Mersin illeri arasında uygun ücretler ile ulaşım fırsatı veren tren yolculuğu şehir merkezleri arasında seyahat imkanı sunmaktadır. Bildiğiniz gibi çıkış veya gitmek istediğiniz adres için bu duraklara ayrıca bir ulaşım yolu bulmanız gerekmektedir. Adana havalimanı tren garı arasında ulaşım için direkt bir ulaşım şekli sadece şehir için taksi hizmetidir.

  1. Transfer hizmet

   Adana ve Mersin arasında ulaşım için noktadan noktaya, adresten adres, havalimanından adrese yada adresten havalimanına ulaşım taleplerinizde 7/24 sunulan bir hizmettir. Özel şoförlerimiz eşliğinde Adana Mersin transfer hizmeti son model araçlar ile konforlu, güvenli ve bir çok ek hizmeti içersinde bulunduran bir hizmettir. Transfer araçları içersinde binek sedan ( Ford Focus ), Vip araç ( Mercedes Vito ) yada minibüs ( Mercedes Sprinter ) tipi şeklinde farklı ücretler ile yapılmaktadır. Özel organizasyonlarınızda yada kalabalık gruplar için 29 kişilik midibüs, 46 kişilik otobüs ile de transfer hizmeti alabilirsiniz. Adana Mersin transfer ile tek fiyat politikası sizler yolculuğa başlamadan önce ne ödeyeceğinizi bilirsiniz. Transfer hizmetlerimizin tamamına araç bedeli, yakıt bedelleri,şoförlük hizmeti, otoyol ve park ücretleri dahildir. Ayrıca ek istekleriniz cüzi miktarlarda ücretler ile sizler yolculuğunuza başlamadan her şey planlanmış olarak sizlere sunulmuştur. Tam zamanında uçuşunuza gidecekseniz yada inişinizde sizleri hazır bekleyen bir araç ile nasıl gideceğim sorusuna cevap olacaktır.