Adana Havaalanı Transfer

blog-img
Havaalanı Transfer Vip Transfer Havalimanı Transfer

Adana Havaalanı Transfer Hizmetleri Neleri Kapsar ?

2019-12-13 22:20:46

   Adana havaalanı transfer hizmeti sunan bir çok firma hizmet detayları hakkında yazılı bilgi veremeyebilir. Lakin sizler transfer hizmeti alırken neleri kapsadığını bilmek istemez misiniz ?

Adana Havaalanı Transfer Araçları Nelerdir ?

    Adana Şakirpaşa havalimanı geniş bir bölgeye hitap ettiğinden dolayı bölgenin yol ve hava şartlarına uygun transfer araç tiplerine sahip firmaları barındırmaktadır. Adana havalimanı transfer hizmeti alırken bu şartların yanı sıra ailenize ve bütçenize en uygun araç seçeneğini de size sunmaktadır. Transfer tiplerine göre ;

  • Fiat EGEA, Peugeot 301 ekonomik araçlar ile transfer
  • Ford FOCUS, Renault MEGANE konfort araçlar ile transfer
  • VW PASSAT, Mercedes E-CLASS lüks araçlar ile transfer
  • Mercedes Vito standart donanımlı geniş aile transfer
  • Mercedes S-CLASS, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter Vip transfer
  • Mercedes Sprinter 10-19 kişilik transfer
  • Midibüs 27 kişilik transfer
  • Otobüs 46 kişilik transfer

  Bir çok araç seçeneğinin yanı sıra araçların yeni model olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz. Bölgede lider olan Adanahavaalanitransfer.com belirtilen transfer tiplerine uygun araçlardan birden fazla tedarik ederiz özel organizasyonlarınızda, sanatçı, iş toplantılarınızda, düğün ve nişan gibi bir çok özel günlerinizde şehir içi transfer, havaalanı otel transferlerinizi gerçekleştirebilmektedir.

Adana Transfer Fiyatlarına  Şoförlük Hizmeti Dahil midir ?

  Adana transfer hizmetlerimize şoförlük hizmeti ücretlere dahildir. Misafirlerimizin merak ettiği bu konu sizlere konforlu bir seyahat imkanı sunan transfer hizmeti bunların yanı sıra tüm seyahatlerinizde her hangi bir dış etken düşünmenize gerek kalmadan yolculuk imkanı sunmaktadır.

Adana Havaalanı Transfer Fiyatlarına Yakıt Dahil mi?

   Seyahatlerinizde rahat bir yolculuk için talep ettiğiniz transfer hizmetlerimizde sizlere sunduğumuz ücretlere tüm yakıt giderleri dahildir.

Transfer Hizmetlerine Ücretli Yollar Ve Geçiş Bedelleri Dahil midir?

  Bölgemizde bulunan ücretli yollar dışında ülkemizin bir çok noktasında özel geçişli köprüler, otoyollar açılmaya başlamıştır. Transfer güzergahlarınıza göre bu ücretler transfer bedellerine dahil edilmektedir.  Adana vip transfer hizmeti talep ettiğiniz durumlarda bu bedelleri ödeme için gişelerde sizlerin talebine istinaden durulmaz.

Adana Havalimanı Transfer Hizmeti Alırken Bebek Koltuğu İhtiyaçlarımıza Yardımcı Oluyor musunuz ?

  Adana havalimanı transfer hizmetini çocuklu bir aile olarak alıyorsanız bebeğinize en uygun bebek koltuğu veya puset seçeneğini ücretsiz olarak sunmaktayız. Seyahatlerinizde bu ve bunun gibi bir çok ekipmana sahip olan firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Adana Havalimanı Transfer Hizmetlerinde Mola Veriyor musunuz ?

  Seyahat süreniz uzun ise yada ihtiyacınız olması durumunda kaptanımıza bilgi vererek en uygun dinlenme tesisi yada petrol ofislerinde mola verebilirsiniz. Uzun seyahatlerinizde hem sürüş güvenliği hem de sizlerin konforu için transfer güzergahı üzerinde belirlenen noktalarda mola vermekteyiz.

Transfer Araçları İçersinde İkramlar Nelerdir ?

  Almak istediğiniz transfer tipine göre araç içinde sizlere minimum soft içecek ikramı bulunmaktadır.  Adana havalimanı vip transfer hizmetlerimizde araç içinde bulunan mini bozdolabı içersinde soğuk yada kış dönemi ılık olarak sunulmaktadır. Adana havaalanı vip transfer taleplerinizde rezervasyon anından belirterek ek bir çok araç içi ikram talep edebilirsiniz.

Havaalanı Transfer Hizmeti Karşılama Hizmetiniz Var mı?

   Adana transfer hizmetleri olarak tüm misafirleri havalimanı inişlerinden iç, dış yada vip çıkış kapılarında transfer aracınız hazır olarak bulunmaktadır. Transfer süresince sizlere eşlik edecek kaptanımız yada operasyon ekibimizden bir arkadaşımız talebinize göre dilerseniz isim yazılı board ile yada firma logonuz ile sizleri karşılamaktadır. Tüm seyahatlerinizde kaptan arkadaşlarımız valizlerinizi yerleştirmede ve indirip bindirirken yardımcı olmaktadır. Valizlerinizin sorumluğu misafirlerimize ait olup lütfen havalimanı çıkışınızda kontrol ediniz.

Adana Transfer Hizmetlerine Dahil Olmayanlar Nelerdir ?

   Adana havaalanı transfer hizmetlerine dahil olmayan yalnızca yasal vergiler vardır. İnternet sitemizde bulunan transfer bedelleri KDV hariç olarak belirtilmiştir. Adana havalimanı transfer firması olarak güvenli ve konforlu seyahatler dileriz.